580463

Президент Грузії та нинішній голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі не збирається відмовлятися від грузинського громадянства — планує встигнути все зробити за 2 роки, які в нього є відповідно до українського законодавства.

Про це він заявив грузинському телеканалу "Імеді", передає Корупція.Інфо

За законодавством України два роки є перехідним періодом, коли можна залишатися громадянином іншої країни і мати громадянство України. Згідно з українським законодавством у мене є два роки, тобто, цих проблем на сьогодні в України немає, і я думаю, що два роки, це більш ніж достатній час,
— розповів Саакашвілі.

Він також додав, що не боїться, що діючий президент Грузії позбавить Саакашвілі рідного громадянства.

"Якщо нинішній президент Грузії вирішить відібрати у мене громадянство, впевнений, це теж не буде вирішальним фактором, тому що до того моменту, коли я повернуся до Грузії (і це буде набагато швидше, ніж багатьом видається), народ змусить їх скасувати порушену проти мене кримінальну справу, і відновити громадянство. Едуард Шеварднадзе не був громадянином Грузії, коли приїхав і став лідером Грузії. Іванішвілі не був громадянином Грузії, коли бігав, проводив виборчу кампанію, і став лідером Грузії. Так що громадянство ні для кого не було бар'єром, і чому воно повинно стати перешкодою для мене?!" — зазначив новий голова Одеської ОДА.

Нагадаємо, 30 травня президент Петро Порошенко призначив колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі головою Одеської облдержадміністрації.