621106

Одеситам відверто пропонують голосувати на місцевих виборах за "нове", яке дуже нагадує "старе". Як відомо на вибори подається 817 кандидатів від різних політичних сил на 54 крісла в Одеській міській раді, йдеться у випуску "Слідство.Інфо", передає Корупція.Інфо.

На першому місці за кількістю суперечливих кандидатів на депутатське крісло в Одесі – партія чинного мера Геннадія Труханова. Міський голова тягне до міськради голів усіх міських адміністрацій, вчителів і лікарів. Але не тільки. Наприклад, у списку є і новопризначений військовий комісар та власник одеського дельфінарію "НЕМО" Андрій Кісловський.

Серед соратників Труханова – брати Юрій і В’ячеслав Круки, яких уже багато років звинувачують у спробах контролю за вантажопотоками в морських портах Ізмаїла, Южного, Іллічівська та Одеси. Наприкінці 2014-го В’ячеслава Крука навіть заарештували працівники прокуратури і СБУ, але потім відпустили за недостатністю доказів.

Кілька місяців тому за ініціативою Михеїла Саакашвілі іншого Крука – Юрія звільнили з посади директора Іллічівського порту. Очільник Одещини оприлюднив документи про те, що потужності порту здали в оренду офшорній компанії, пов’язаній зі структурами олігарха Ігоря Коломойського.

Кандидат у депутати Микола Скорик, окрім екс-регіоналів і помічників, веде до міськради Михайла Кучука – людину, яку пов’язують з суперечливою передачею під приватну забудову численних земель в Одесі та Києві.

Про підозрілих кандидатів до одеської міськради — далі дивіться у відео.