Глава МВС вважає, що НАБУ і САП знаходяться "під впливом політичних груп і інтересів", передає Корупція.Інфо

Популярне: Вона багато разів пaдaлa…: Головна підозрювана у вбивстві школярки на Житомирщині розповіла страшні деталі злочину

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков встав на захист свого сина Олександра, затриманого у справі про закупівлю рюкзаків для потреб МВС, і звинуватив антикорупційні органи в тому, що вони нібито знаходяться "під впливом політичних груп і інтересів". Про це глава МВС написав у своєму Facebook.

"Всі процедури, інтриги і потуги стравити одних з іншими, похитнути мою емоційну стабільність і принципи – марні … Особистісні маніпуляції, атаки та інше не відвернуть мене від принципів, на яких я стою, в тому числі в рамках антикорупційних розслідувань, що ведуться НАБУ і САП ", – заявив Аваков.

На думку міністра, Національне антикорупційне бюро і спеціалізована антикорупційна прокуратура "не повинні бути органами під впливом політичних груп і інтересів" і "не повинні мати політичних інтересів і позицій піару".

"Вони повинні бути органами юриспруденції надзвичайно строгі і відповідні дозакону, а не застосовувати метод натяжок і припущень, як у випадку з моєю родиною – на догоду чиїхось політичних інтересів", – додав глава МВС.

Також Аваков стверджує, що ні його син Олександр, ні фірми, в яких він має статус засновника, "не мають і не мали ні копійки грошей з бюджету України". "І Олександр Аваков пройде процедуру і доведе це в суді", – підкреслив міністр.

Глава МВС при цьому зазначив, що виступає за швидке створення компетентного антикорупційного суду.

"А ось баланс незалежності і незаангажованості в молодих антикорупційних органах повинен бути відновлений. І переконаний – ми зможемо це збалансувати", – додав він