e06d061a77a7bde916b8a91163029d411437583658

В Одесі працівники міністерства внутрішніх справ України по повній відриваються на несподіваному щасті, що звалилося до них – величезна кількість відпочиваючих, які замість окупованого Російською Федерацією Кримського півострова поїхали в це місто, «пресуючи» туристів через копійчані дрібниці.

Чергову ганьбу одеської міліції зняв на відеокамеру місцевий громадський активіст, передає Корупція.Інфо.

На ньому чітко видно «роботу» так званих «правоохоронців», які «шуліками» накинулися на чоловіка, який в магазинчику біля пляжу в літню немилосердну спеку посмів купити пляшку холодного пива і навіть відкрити її…

Але не встигнувши зробити жодного ковтка холодного бурштинового напою, на нього налетіли МВС-шні «шуліки», погрожуючи йому всілякими бідами: штрафами, відвід до райвідділу міліції і т. д.

Зазначимо, що у самого нахабного «працівника» міліції, який вирішив по швидкому «зрубати» грошенят у відпочиваючих, у власності знаходиться дорогий 6-й iPhone, ціна якого зараз близько однієї тисячі доларів США.

На допомогу відпочиваючому з дуже маленькою дитиною і прийшов місцевий громадський активіст, який і викликав слідчу групу для заспокоєння «шулік».

Після невеликої словесної перепалки не в міру запопадливі міліцейські «правоохоронці» змушені були відпустити «порушника», так і не зумівши отримати від нього грошові кошти за нібито «правопорушення», яке він не скоював.