Наближаються вибори, при цьому українцям в 2019 році доведеться вибирати як президента країни, так і парламент

І ось вже звучать нові ідеї, покликані вдосконалити виборчий процес, наприклад – заборонити голосувати пенсіонерам.

Так, на сайті президента України з’явилася петиція, яка пропонує ввести віковий ценз для громадян на виборах. Зокрема, автор петиції Андрій Устенко пропонує заборонити голосувати на виборах в український парламент і президента громадянам України, яким на день виборів виповнилося шістдесят років.

Багато українців підтримали таку пропозицію, відзначаючи, що владу в країні має вибирати молоде покоління.

«Давно так думаю, молодь повинна вибирати своє майбутнє і за ними слово», «Може, і правильно!!! Їм скільки не дай пенсію, вони все одно за пакет гречки і літр олії наср*ть», «Дуже правильно. Кому жити і працювати, тому і вибирати майбутнє. А старі вже як діти, хто поманить цукеркою, за тим і йдуть», «Повністю згоден, я хоч і пенсіонер, але дивуюся совковим мізках багатьох «колег». Нижня межа встановлена (18 років), потрібно встановити і верхню», – зазначають українці.

Багато також пропонують доповнити таку зміну іншими умовами, наприклад, обмежити термін балотування в парламент.

«Пенсіонерам заборонити голосувати, а депутатам, які були максимум 5 років в ВР, заборонити балотуватися!», «Мені 72 роки. Податкова підтверджує сплату податків громадянином України – йди голосуй. Немає підтвердження податкової – ти вже все зробив для своєї країни», – пропонують в мережі.

Але є і ті, хто абсолютно не згодні з такою ініціативою.

«Ви що, подуріли? Обібрали пенсіонерів до нитки, тепер позбавляєте їх права голосу! Так може їх в резервацію. Навіщо вони нам потрібні, ми вже всі соки з них випили. З приводу гречки, скільки я ходжу на вибори ніхто нікому ніколи навіть не пропонував», «А серед молоді всі правильно голосують? Вони вже писати не вміють … Академікам тощо теж не голосувати? Шиза шириться», «Такі «прогресивні» ідеї вкидаються неодноразово. Всім, хто кричить, що пенсіонери продадуться за гречку, хочу порадити купити гречки хоча б своїм батькам, щоб не відносити і їх до тієї продажної частини суспільства», – пишуть в коментарях.