Потрібно прибирати з посад тих людей, які цю медреформу санкціонували, які її підписали, її голосували і втілюють в життя, передає Корупція.Інфо.

Юлія Тимошенко переконана, що Україні потрібна якісна медицина.

Про це лідер «Батьківщини» заявила вчора журналістам на брифінгу за підсумками погоджувальної ради керівників парламентських фракцій і комітетів.

На її переконання, так звана медична реформа від влади вимагає скасування: «Якщо вона запрацює на повну потужність, Україна втратить третину нації».

«У мене немає сумнівів – такою медреформою знищують націю. Це треба негайно припиняти! Потрібно прибирати з посад тих людей, які цю медреформу санкціонували, які її підписали, її голосували і втілюють в життя. Якщо ця «медична реформа» запрацює на повну потужність – ми просто втратимо третину нації », – сказала політик.

Лідер «Батьківщини» повідомила, що такі висновки ґрунтуються на аналізі процесу впровадження цієї «реформи», яку партія ретельно вивчає в кожному районі, в кожному населеному пункті.

«Лікарі кричать про те, що відбувається з медичною галуззю внаслідок так званої медичної реформи: сімейного лікаря додому викликати майже неможливо, швидка допомога викликається в найбільш екстрених випадках, коли людина майже вмирає», – обурено пояснила Тимошенко.
 
Вона розповіла, що практично всі кошти, які раніше спрямовувалися в лікарнях на ліжко-місце, тепер перенаправляються на першу ланку – на сімейних лікарів, а послуги профільних медичних фахівців зі своїх кишень доведеться оплачувати людям.

Крім того, сімейні лікарі «самостійно, в електронній формі, повинні укласти більш 2 тис. Контрактів з пацієнтами, що для них є важким завданням», додала політик.

У деяких лікарнях, нагадала лідер партії, особливо в сільській місцевості, навіть немає комп'ютерів, а у лікарів немає в достатньому обсязі навичок роботи з комп'ютерними програмами, зазначила Тимошенко.

Популярне:“Ви це свято запам’ятаєте”: У маршрутці накинулись на жінку, яка попросила виключити російську музику (відео)

«Покажіть мені, як лікарі в сільській місцевості можуть знайти електронне забезпечення всього процесу? Що це за наругу над країною? »- обурилася народний депутат.

Тимошенко підкреслила, що завданням нової влади має стати запровадження ефективної медицини, має нічого спільного з тим, що вводить непрофесійна чинна влада.