Музикант і засновник відомої радянської групи «Високосний рік» Ілля Калинников помер. Артистові було 46 років.

Про смерть виконавця повідомив директор колективу Олексій Кан.
«25 червня на 47-му році життя помер засновник і соліст групи "Високосний рік" Ілля Калинников, автор хітів" Метро "," Краща пісня про кохання "," Тихий вогник "і багатьох інших», – написав Кан в Facebook.

За словами Олексія, соліст «Високосного року» помер в одній з московських лікарень. Причиною смерті стала зупинка серця.

Кан розповів, що група «Високосний рік» була заснована в кінці 80-х. Колектив випустив тільки один альбом під назвою «Який повертається». Він став платиновим.

«Під однією обкладинкою були зібрані пісні, які на той час звучали буквально з кожного вікна, а також з вікна кожного автомобіля, а хіт" Тихий вогник "став головним треком в народному серіалі" Далекобійники "», – поділився директор групи.

Пісні Калинникова викликали асоціації з мелодіями радянських фільмів і миттєво в'їдалися в пам'ять, ставали улюбленими. Головні хіти «Високосного року» – «Метро», «Тихий вогник», «Шостий день осені», «Краща пісня про кохання» та інші донині звучать в ефірі радіостанцій.

Останнім часом Ілля рідко з'являвся на сцені. У 2014 році «Високосний рік» в перший і останній раз виступив на фестивалі «Нашествие».

«Калинников звів публічну активність практично до нуля, продемонструвавши ще один талант: самостійно управляти своєю творчістю і своєю долею, бути по-справжньому незалежним музикантом», – уклав Кан.