Ще 22 березня в Мережі опублікували відеоролик, на якому чоловік і жінка в агітаційному наметі з зображенням символіки Юлії Тимошенко розпивають пляшку горілки.

При цьому, на столі, разом з агітаційною продукцією кандидата в Президенти, відкрита 3-літрова банка з солінням. До моменту фіксації відео, жінка в руці утримувала пластмасовий стакан з алкогольним напоєм, а чоловік тим часом намагався з'їсти помідор. Але, помітивши камеру, кинув овоч в оператора.

– На ** й ти снімаєш? Тобі Не** й шо дєлать? Іди на ** й звідси. Юля прийде – п *** а тобі буде !, – висловлюється жінка на відео.

Відеоролик швидко розлетівся в Мережі.

І ось в штабі Юлії Володимирівни прокоментували відео. Представники Тимошенко відреклися від цих людей, зазначивши, що вони точно не являються частиною команди Юлії Володимирівни.

Там запевняють, що "провокацію" нібито влаштував бізнесмен Михайло Бродський з метою вплинути на хід виборчої кампанії на користь Анатолія Гриценка.

Зокрема зазначається, що ідею зі скандальним відео нібито придумав Михайло Бродський і особисто її погодив з Анатолієм Гриценком.