З середи, 1 липня, у Львові вивчатимуть попит населення на нічні автомобільні перевезення через обстеження пасажиропотоків мережі нічних маршрутів.

marshrutky_nich_tuman
Про це повідомляє прес-служба ЛМР, передає Корупція.Інфо

«17 червня виконавчий комітет ЛМР погодив департаменту житлового господарства та інфраструктури організувати вивчення попиту населення на нічні автомобільні перевезення через обстеження пасажиропотоків мережі нічних міських автобусних маршрутів загального користування, – нагадують у ЛМР.

Термін обстеження – з 1 липня до 1 листопада. Автобуси курсуватимуть за сімома маршрутами. На час обстеження на кожному нічному маршруті працюватиме одна транспортна одиниця.

Як повідомлялося. вартість проїзду складатиме 8 грн за одну поїздку. Посвідчення на безоплатний проїзд пільговим категоріям пасажирів у нічному транспорті не діють. Інтервал руху становитиме 1 год. – 1год. 20хв. Обстеження проводитиме ЛК АТП-1.

«Прийнято рішення про проведення обстеження нічних маршрутів у нашому місті на три місяці. Тариф на цей час складатиме 8 грн, тому що ми не знаємо реального пасажиропотоку на всіх нічних маршрутах. Три місяці нам дається, аби провести реальне обстеження пасажиропотоку, тоді будемо знати, яка реальна потреба в цьому проекті. Може бути і більше маршрутів, якщо буде потреба. Може бути і більша кількість автобусів на кожному маршруті, може і тариф бути інший. Все залежить від пасажиропотоку», – зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Віктор Щир.

rozklad_marshrutky_lviv_nich_f0ced