ATO

8 березня п'яні терористи на повному ходу врізалися в авто помічниці "прем'єра ЛНР", дочки загиблого влітку під будівлею Луганської ОДА лідера руху "Каскад" Олександра Гізая Альони Гізай.

Після цього її звинуватили у скоєнні ДТП і збиралися посадити в підвал.

Про це повідомляє луганський сайт informator.lg.ua з посиланням на власне джерело, наближене до "керівництву ЛНР", передає Корупція.інфо

Відразу після зіткнення п'яні терористи "у вельми некоректній формі" звинуватили Гізай в тому, що вона "сама винна в аварії". Гізай викликала "дорожню поліцію ЛНР". Але прибулі на місце ДТП "даішники" виявилися друзями винуватців аварії. У підсумку, винуватицею ДТП оголосили саму Гізай. Від затримання і транспортування в підвал її врятувало втручання "керівників ЛНР".

Нагадаємо, Олександр Гізай – глава патріотичного руху "Каскад". До війни займався пошуковою діяльністю, шукав останки бійців, які загинули на території Луганської області під час Другої світової війни. Навесні 2014 підтримав спочатку проросійський рух в регіоні, а потім і "ополчення".

Разом з Гізаєм в "армію південного сходу" вступили і його вихованці. Зокрема встановлено, що 9 травня минулого року в районі селища Новоборовиці року один з колишніх "каскадівців" Сергій Сівак розстріляв сім'ю, яка намагалася виїхати з окупованої території області.

Чоловік і дружина загинули на місці. Їх 10-річна дочка отримала важкі поранення в голову.

2 червня біля будівлі Луганської облдержадміністрації загинув сам Гізай. Неофіційно був визнаний "героєм Новоросії". Його дружина Світлана в даний момент займає посаду заступника голови "ради міністрів" "ЛНР"