У Києві на ст. Київ-Волинський внаслідок зіткнення вантажного потяга з групою вантажних вагонів  зійшли з рейок 9 порожніх вагонів.

Про це повідомляє Корупція.Інфо

За даними УЗ, індицент стався о 20:40 11 лютого, внаслідок зіткнення було пошкоджено опору контактної мережі, з рейок зійшли 2 цистерни та 7 зерновозів. 

Популярне: Нова хвиля!!! На українців наближається оновлення тарифів на опалення

"Станом на 9:00 12 лютого було піднято на рейки 5 вагонів, задіяно відбудовні поїзди станцій "Дарниця" та "Фастів". Внаслідок події втрати вантажу немає, персонал станції не постраждав, рух пасажирських поїздів здійснюється без затримок", – заявили в УЗ.

Згодом в "Укрзалізниці" повідомили, що роботи з ліквідації наслідків зіткнення завершено, останній із 9 вантажних вагонів, які зійшли з рейок, піднято о 16:00, працює комісія з розслідування причини транспортної події.

Зіткнення відбулося за участю складу вагонів і цистерн, які стояли у залізничному відстійнику, в які в'їхав зерновий склад, що рухався з боку н.п.Вишневе. За попередньою інформацією, причиною аварії могло стати те, що склад з цистернами стояв дуже близько до стрілочних переводів.