Колишній член “Слуги народу” Роман Іванісов депутатський мандат віддавати не збирається – попри те, що потрапив одразу до двох гучних скандалів: через судимість за зґвалтування та через начебто фальшиві дипломи про освіту.

“Складати мандат не збираюся. А чому я його повинен складати? Я нікого в оману не вводив. Я фейки не коментую. Це все фейк,” – говорить Іванісов.

Журналісти уточнили: мовляв, чому депутат називає інформацію про зґвалтування чи фальшивий диплом фейками? Іванісов відповів: “Тому”.

При цьому депутат додав, що чекає певних фахівців, які невдовзі про все розкажуть: “Усі докази ви побачите. Зараз висококваліфіковані спеціалісти відпрацюють і ви всі побачите”.

Скандал навколо Іванісова: що слід знати

  • До Ради Іванісов потрапив від мажоритарного округу в Рівненській області як кандидат від “Слуги народу”. Там він став членом Комітету з питань антикорупційної політики.
    Невдовзі у мережі з’явилася інформація, що у 1996 році Романа Іванісова засудили за зґвалтування (йому тоді було 17 років). Утім, його судимість начебто погашена, тому він має право бути народним депутатом.
  • Після гучного розголосу справи та бурхливої реакції суспільства Романа Іванісова виключили з пропрезидентської партії та фракції. Однак народним депутатом України він продовжує працювати.
  • У листопаді Іванісов потрапив у новий скандал “Ґвалтівник” Іванісов збрехав про свою освіту в біографії: фотодоказ : у біографії він вказав, що навчався у Запорізькому державному університеті та Бердянському університеті менеджменту та бізнесу. Та в обох ВНЗ цю інформацію спростували.
  • Сам Іванісов називає ці історії інформаційною атакою, нібито пов’язаною з його антикорупційною діяльністю. Після скандалів він не з’являвся у парламенті понад 1,5 місяці, вперше прийшовши до сесійної зали 14 січня.

Наразі Роман Іванісов не є у складі будь-якої фракції, а ще на початку грудня 2019 голова Ради Дмитро Разумков говорив, що жодні закони чи юридичні норми не дають змоги Разумков пояснив, чому “гвалтівник” Іванісов досі в Раді позбавити депутатського мандата “гвалтівника” зі “Слуги народу” Романа Іванісова.