roprropr

Військовослужбовець Володимир Коляда, який зараз знаходиться на реабілітації після поранення в районі Донецького аеропорту, підійшов до каси автовокзалу у Луцьку, для того, щоб придбати пільговий квиток до Червонограда.

У касі йому відповіли, що квитків немає, та порадили йти до водія, мовляв, «він вас візьме». Але водій повів себе інакше.Після розмови з касиром Володя зайшов у маршрутку сполученням Луцьк – Червоноград (реєстраційний номер АС 6591 АЕ).

Від’їхавши приблизно кілометр від Луцької автостанції, водій зупинився та почав збирати гроші за проїзд. Коли черга підійшла до Володимира, він показав посвідчення учасника бойових дій. Далі розпочалась бесіда з водієм маршрутки.

«У нас такі посвідчення не діють, будь-ласка заплати за проїзд, або виходь з автобуса», – сказав водій маршрутки.

Хлопець почав доказувати, що по закону він має повне право користуватись такою пільгою, тому, що захищав нашу державу та отримав поранення, а за декілька днів знову вирушає в зону АТО. Однак, водій і надалі стверджував, що атошник не має право безплатного проїзду, але якщо вже так хоче, хай заплатить половину, або йде на вихід і не затримує автобус.

Був повний автобус студентів так, оскільки це була п’ятниця, та жоден не заступився за нашого захисника, який воює за мирне небо.