Хаял Алекперов – це відомий екстрасенс з Азербайджану, який підкорив серця українських телеглядачів. Завдяки своєму неабиякому дару він отримав визнання з боку ясновидців усього світу.

Дивовижні здатності Хаяла Алекперова не вимагають доказів, так як він вже не раз підтверджував їх наявність. На сьогоднішній день екстрасенс допоміг багатьом людям знайти надію, розплутати низку дивних подій, які відбувалися в їхньому житті, дізнатися те, що раніше було від всіх приховано.

Учасник «Битви екстрасенсів» стверджує, що буквально з початку 2018 року українці повинні чекати загострень на терені політики, економіки і особливо в соціальній сфері. Алекперов пояснює свій прогноз впливом агресивного Марса, верховенство якого ніколи не проходить без наслідків. Жителям країни потрібно буде різко реагувати на чергову зміну обставин і зуміти приборкати конфліктні настрої.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

Провісник каже, що рік буде наповнений сенсаційними відкриттями – багато з ретельно охоронюваних державних таємниць нарешті стануть надбанням громадськості. Мало не щодня жителів країни будуть приголомшувати новини про чергові махінації, корупційні скандали і політичні інтриги. Однак подібне «розгойдування човна» буде мати і позитивні наслідки – зірки гарантують країні нові можливості і більш широкі горизонти для розвитку.

Тим не менш, на швидкий вихід з кризи розраховувати не можна – з такої глибокої ями вибратися буде не так-то просто. Але зневірятися українцям не варто – зірки обіцяють передумови до того, що ситуація нормалізується, потрібно просто запастися терпінням і працьовитістю. Більше того, Україна не залишиться без уваги з боку держав Західної Європи, які підтримають її курс на політичну незалежність.