У Харкові захист екс-нардепа Алли Александровської в апеляції оскаржить призначення їй цілодобового домашнього арешту, передає Корупція Інфо

Про це в коментарі кореспондентові сказав один із адвокатів Александровської Олександр Постернак.

"Ми вирішили подавати апеляційну скаргу. На цьому тижні буде подана скарга", – сказав Постернак.

Адвокат екс-нардепа висловив переконання, що на цей час немає необхідності тримати Александровську під цілодобовим домашнім арештом. Він підкреслив, що домашній арешт має бути частковим, оскільки Александровській необхідно відвідувати медичні заклади, купувати ліки, продукти харчування тощо.

Постернак додав, що призначення розгляду апеляційної скарги на рішення суду обрати цілодобовий арешт відбудеться протягом п’яти діб з моменту її подачі.Як повідомляв Depo.Харків, екс-нардепа нині забороненої в Україні Комуністичної партії України Александровську запідозрили в сепаратизмі наприкінці червня 2016 року.

За матеріалами СБУ, колишній народний депутат разом зі своїм сином Олександром намагалася підкупити керівництво та депутатів місцевих рад Харківської області для прийняття на сесіях звернень до парламенту та президента щодо змін до Конституції з питань федералізації. За звернення, зокрема одної з міськрад Харківщини, комуністи пропонували 9 тис. доларів (водночас, за відомостями СБУ, російські спецслужби виділила на підкуп депутатів у кілька разів більшу суму, але комуністи привласнили значну частину грошей).

Комуністці інкримінують ч.2 ст.110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) та ч.3 ст.369 (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.

13 жовтня Апеляційний суд Харківської області звільнив Александровську з-під варти та призначив їй цілодобовий домашній арешт. Ця міра запобіжного заходу 20 жовтня була продовжена Київським райсудом Харкова до 23 грудня.