НАБУ веде розслідування за фактом розтрати при будівництві проекту "Стіна" з березня 2016 року 

Підозра щодо розтрати при будівництві проекту "Стіна"("Європейський вал") не повідомлялося нікому. Про це йдеться в повідомленні Національного антикорупційного бюро України у відповідь на запит РБК-Україна, передає Корупція Інфо

"Станом на 13.10.2016 року про підозру у кримінальному провадженні №42016000000000870 кому-небудь не повідомлялося", – йдеться в документі. Зазначимо, НАБУ веде розслідування за фактом розтрати шляхом зловживання службовим становищем коштів Державного бюджету України, виділених на реалізацію проекту "Стіна" на державному кордоні України з Російською Федерацією з березня 2016 року. 

Як свідчать дані Державної прикордонної служби України, станом на вересень 2016 року, проект з облаштування державного кордону "Стіна" в 2016 році профінансовано лише на 5% з 30% запланованих. Крім того, помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян повідомляв, що в рамках проекту "Європейський вал" українсько-російський кордон обладнана на 12%. 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Державна прикордонна служба України готова до перевірок за проектом "Стіна", в тому числі і до міжнародного аудиту.