В результаті пожежі, яка 21 січня виникла на двох суднах поблизу Керченської протоки, загинуло щонайменше 10 осіб. Доля 7 моряків наразі невідома.

Поблизу Керченської протоки горіли два судна під прапором Танзанії. На одному із них, за попередньою інформацією, стався вибух, що спровокував займання. Згодом загорівся інший корабель, розташований поруч. Обидва судна під прапорами Танзанії.

Наразі відомо про щонайменше 10 загиблих в результаті інциденту осіб. Про таку кількість жертв повідомляє "Интерфакс" із посиланням на прес-службу Федерального агентства морського і річкового транспорту.

Врятовано 14 осіб, ще 10 дістали без ознак життя. Доля семи моряків залишається невідомою, – передає інформагентство.

Окрім цього, стало відомо про можливу причину займання: на одному із танкерів під час НП могла йти перевалка палива.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Ми отримали інформацію, що на одному з двох суден, що розташовувались поруч, мабуть, йшла перевалка палива, стався хлопок зі спалахом. Спочатку пожежу помітили на одному судні, а потім вогонь перекинувся на інше, – зазначають у Росморрічфлоті.

Вахтовий матрос одного із кораблів розповів, що судна стояли на рейді і перевалювали вантаж. На одному із них стався вибух. В результаті інциденту загорілося два судна. Моряків рятують всі небайдужі.

"Там коїться щось страшне", – зазначив матрос.

Відомі також назви обидвох суден, де трапилась надзвичайна подія. Це танкери "Канді" та "Маестро". Так, на борту судна "Канді" перебували 17 осіб, з них 9 – громадяни Туреччини, 8 – громадяни Індії. На борту судна "Маестро" перебували 14 осіб, у тому числі 7 громадян Туреччини і 7 громадян Індії.

За словами представників агентства, операція станом на 6:00 ранку 22 січня переведена з рятувальної в пошукову.

"Статус операції змінений через відсутність надії знайти живих", – повідомили в прес-службі "Росморречфлота".

Також уточнюється, що судна наразі продовжують горіти. Безвісти зниклими вважаються десять людей.