Депутат від “Слуги народу”, голова Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко більше не має наміру ходити на на ефіри до Савіка Шустера, а також закликає колег по фракції приєднатися до цього “флешмобу”.

Про це Ткаченко пише на сторінці в фейсбуці, реагуючи на інцидент, про який вчора ввечері повідомив сам Дубінський.

“Можна по-різному ставитися до Олександра Дубінського”, – пише Ткаченко, називаючи останнього “неординарною особистістю”.

“І ось його запрошують в шоу Шустера на каналі Ахметова. Через пресслужбу” Слуги народу “. Анонсують в ефірі. Потім “не можуть” з ним зв’язатися. Він приїжджає – його не пускають в студію”, – пише нардеп.

Він нагадує, що в історії УТ бувало різне.

“Порошенко прорвався в ефір Плюсів, хоч його туди не запрошували – і його пів годинний спіч був в ефірі, втім, щоб людину, яку запросили на Свободу слова(!) і не дали можливість її проявити – не пригадую”, – пише Ткаченко.

Він згадує, що був пару тижнів тому сам скайпом в ефірі у Шустера.

“Хоч і непрості у нас стосунки. Думав, якось він повертається до Свободи слова. Втім, ні. Коли мова про гроші на вугіллі та металі- Донбас порожняк не гонить. В результа в ефірі ті, хто не проти політики найбагатшої людини в Україні – піднімати ціни на електроенергію та зупиняти АЄС на користь вугілля. Хоча серед цих гостей в цей час тільки Дубінський міг надати альтернативну точку зору”, – зазначає Ткаченко.

Крім цього, Олександра Дубінського підтримали колеги по фракції. Зокрема, народний депутат Євгенія Кравчук заявила, що “те, що відбулося за участю Саші в “Свободі слова” Савіка Шустера, викликає подив і обурення”.

Ще один депутат від “Слуги народу” Максим Бужанський зазначив, що “Шустеру вчора вдалося привернути пильну увагу фракції СН до відсутності в країні міністра енергетики”.

Само собою, у Шустера ситуацію, що склалася, “провокацією”.

“Охорона не пропустила Дубінського до знімального майданчика, оскільки вільних місць у студії не було. Колектив програми “Свобода слова Савіка Шустера” дотримується правил карантину та забезпечує відстань між гостями в півтора метра. Тому максимальна кількість можливих учасників програми в студії – вісім осіб. Саме тому пану Дубінському і було запропоновано взяти участь в дискусії по Skype”, – сказано в заяві.

У відповідь на це, Олександр Дубінський у себе у Facebook написав наступне:

“Вони пояснюють неможливість моєї присутності в студії карантинними заходами. Пояснюють, що наявність ще одного учасника неможлива через передбачені відстані між стільцями півтора метра. Але вони забули один важливий момент: повністю порожні трибуни для глядачів у студії. Там дуже багато місця і простору, і якщо мене прям так сильно боялися, то я цілком міг би перебувати там і звідти вести участь у дискусії.

Крім іншого, сам Шустер сказав, що у студію не прийшов Герус – і стояв його порожній стілець”.