Державний ПриватБанк попередив українців про чергові зміни в умовах карантину

Повідомляється, що через епідемію небезпечного вірусу і карантину відділення ПриватБанку працюватимуть з рядом обмежень і за спеціальним графіком.

Але керівництво банку заспокоїло клієнтів і нагадало, що мобільний додаток Приват24 буде і далі працювати в звичайному режимі.

Відділення отримали нові графіки роботи: з 9:00 до 12:00 або з 10:00 до 13:00 без перерви, або з 9:00 до 15:00 або з 10:00 до 16:00 з обов’язковим санітарним прибиранням, яке повинно проводитися в період з 12:30 до 13:30.

Крім цього, керівництво банку затвердило обмеження на кількість відвідувачів всередині відділення в залежності від площі приміщень.

Українці гнівно відреагували на такі зміни в роботі відділень ПриватБанку. Клієнти скаржаться, що через зміни графіку роботи їм доведеться займати чергу в банк ще до відкриття самого відділення.

ПриватБанк, в свою чергу, порекомендував клієнтам уточнювати режим роботи відділень по телефону для довідок 3700 або на офіційному порталі націоналізованого банку.

Раніше ми розповідали, що ПриватБанк в умовах карантину ввів в Україні “кредитні канікули”. Зміни торкнуться представників малого та середнього бізнесу, а також підприємців.

Відзначається, що кредитними канікулами зможуть скористатися навіть ті, у кого була заборгованість.

Кредитні канікули будуть діяти для всіх клієнтів малого та середнього бізнесу для продукту “Кредитний ліміт на рахунок”. Вимогу обов’язкового щомісячного обнулення лімітів перенесено на кінець травня 2020 року.