Пенсійний фонд України згідно із затвердженим графіком розпочав фінансування пенсій та житлових субсидій за березень.

Про це йдеться в прес-службі ПФ.

«До виплатних відомостей включені в тому числі суми перерахованих з 1 березня пенсій.  За окремими відомостями здійснюється виплата житлових субсидій за лютий », – йдеться в повідомленні.

Також наголошується, що всього на пенсійні виплати спрямовано 1 367,9 млн грн, а на житлові субсидії -168,4 млн грн.

Ще нам стало відомо, що з 1 березня в Україні перерахують виплати всім пенсіонерам з урахуванням оновленого показника заробітної плати.  Виплати на 500 грн більше отримають ті, хто зараз має пенсію понад 4000 грн.

Також чиновники анонсували доплати тим пенсіонерам, які мають повний страховий стаж – понад 35 років у чоловіків і 30 років у жінок (вихід на пенсію після 2011 року) і 25/20 років (вихід на пенсію до 2011 року), але зарплата була нижча  необхідною.  Таких нарахували близько 1,9 млн осіб.

Для них передбачається здійснити доплату в розмірі 2 тис. 400 гривень двома траншами по 1200 грн.  Перша виплата буде в березні, друга – в квітні.

Чого чекати працюючим пенсіонерам?  Для цієї категорії громадян важливою стане дата 1 квітня.  Саме тоді обіцяють провести перерахунок для тих, хто пропрацював два роки після пенсії.  Цей страховий стаж додадуть до загального в формулу, і він буде врахований при визначенні виплати.