Найближчим часом ЗСУ отримають перспективну новинку від “Укроборонпрому”

В останні тижні в Москві, крім криків про “брудну бомбу”, почали терміново перевіряти стан бомбосховищ і переобладнати під них паркінги, виганяючи звідти автомобілі.

Військовий експерт, полковник у відставці Роман Світан ввжає, що справа в тому, що у розвідки країни-агресора з’явилася інформація розвідки про те, що у передбачуваного, на їхній погляд, супротивника, України, скоро повинні з’явитися засоби поразки з дальністю польоту до 1 тисячі кілометрів.

Тобто навіть виходячи із заяви нашого “Укроборонпрому”, зараз на виході наші українські безпілотники з дальністю 1000 км, зарядом у 75 кг. Такого рівня вражаючий фактор уже небезпечний для будь-якого мегаполісу”, — пояснює військовий експерт.

А оскільки розвідка подає ці дані до своїх органів, у систему безпеки, то та ж рада безпеки рф починає ці дані доносити до голів областей, до мерів міст. Вони мають виконувати певні дії.

При цьому у відповідь на питання про реальність того, що українські дрони полетять на москву, Роман Світан пояснив, що ніхто, звичайно, не обстрілюватиме місто, міські квартали та мирне населення – як це роблять зараз в Україні російські загарбники – удари завдаватимуться по військових об’єктах, яких багато в москві та в районі москви.

Оцінюючи можливості новинок, які готує “Укроборонпром”, Роман Світан висловлює припущення, що у нас на виході будуть дрони із заявленою дальністю дії 1 тис. та бойовою частиною вагою 75 кг. З урахуванням того, що бойова частина HIMARS — 90 кг, можна говорити про те, що це приблизно “літаючий HIMARS з дальністю 1 тис. км.”

“Цього вистачить для того, щоб знищувати бойові точки та військові об’єкти на території росії”, — упевнений військовий експерт.