На посаду керівника Львівської облдержадміністрації через кадрові агентства, що працюють на Адміністрацію президента, хоче пройти Денис Шмигаль – представник ДТЕК Ріната Ахметова та чиновник часів Януковича. Про це заявив журналіст Олександр Дубінський.

"Черговий цінний кадр в #зекоманда. На посаду губернатора у Львівській області через кадрові агентства, що працюють на Адміністрацію президента, хоче пролізти такий-собі Денис Шмигаль, представник ДТЕК Ріната Ахметова. Він уже працював в ОДА при Януковичу і складався в його кадровому резерві «Нова Еліта Нації». Все як замовляли", – повідомив Дубінський.

Зазначимо, що вчора, 5 червня, Кабмін схвалив розпорядження президента про звільнення 13 голів обласних державних адміністрацій, зокрема звільнення Олега Синютки.

"Бюрократичні перипетії з присмаком політики на фінішній стадії. Кабмін задовільнив мою заяву про звільнення. Очікую указу Президента. Я ж кажу ДЯКУЮ та пишаюсь роботою в команді однодумців", – написав Олег Синютка.

Нагадаємо, у січні 2018 року Денис Шмигаль став директором ДТЕК Бурштинської ТЕС.

У травні 2014 року Денис Шмигаль став заступником начальника ГУ Міндоходів у Львівській області.

До грудня 2013 року він займав посаду очільника департаменту економічного розвитку, торгівлі та промисловості Львівської ОДА.