Головний радикал розписувався в присутності найближчих друзів. Наречена була в червоних мокасинах, передає Корупція.Інфо

2 червня, лідер "Радикальної партії" попрощався з холостяцьким життям. 45-річний Олег Ляшко одружився на Росіті Сайранен, з якою до цього жив 20 років в цивільному шлюбі. "Стране" стали відомі деякі подробиці урочистості.

Популярне: "До 2023 року українцям варто очікувати …": Неочікуване пророцтво нової біди для України, яка прийде вже зовсім скоро, приголомшує

Одруження проходило в Печерському РАГСі міста Києва. "Все було швидко і в колі найближчих", – розповіли "Стране" в оточенні головного радикала.

Найближчими виявилися народні депутати-соратники і друзі Ляшка: його права рука – Андрій Лозовий і товариш Сергій Скуратівський з дружиною. Також на розписи була присутня Владислава Горбенко, дочка Ляшка і її молодий чоловік Роман.

Цікаво, що наречена була в червоній сукні і не на підборах, а в мокасинах. Мокасини – це туфлі на плоскій м'якій підошві без застібок і шнурків з язичком на підйомі стопи, який може бути прикрашений бахромою, пензликами або перемичкою.

Не дивлячись на те, що Олег Ляшко дуже любить вечірки і свята, в день весілля масштабного гуляння не було. Він обмежився вечерею у дворі свого особняка в Козині, а вже вранці співав Росіті пісні.