Генеральний прокурор України розповів про те, що незабаром пред'явить підозру великому українському чиновнику, передає Корупція.Інфо

Юрій Луценко повідомив, що співробітники прокуратури надали йому документи про махінації одного з топ-чиновників. Прокурор уточнив, що це не народний обранець. В даний момент юридичні служби повинні оформити і підготувати повідомлення про підозру, яку найближчим часом Луценко обіцяв опублікувати.

Популярне: В Україні введуть податкову знижку для батьків: Що  потрібно знати

"Буквально кожного тижня у нас є робочі зустрічі з НАБУ. І, наприклад, зараз на моєму столі знаходяться матеріали, які я уповноважений підписати за підозрою одному з топ-чиновників країни. Поки не підпишу, не скажу хто. Юридичні служби зараз його опрацьовують. Це не про депутата ", – розповів Юрій Луценко.

За словами експертів, цим чиновником найімовірніше виявиться колишній керівник Національного антикорупційного бюро України Наталія Корчак. Жінка була главою НАПКА з 28 березня 2016 року по 28 березня 2018 року. Зараз вона є рядовим членом агентства.

Нагадаємо, що днями Луценко заявляв про те, що готує підозри і відразу п'ятьом народним депутатам. Однак, сам прокурор зізнавався, що не всі передадуть до Верховної Ради, для того, щоб з підозрюваних зняли депутатську недоторканність.