Народного депутата Надію Савченко пов'язують з кумом голови РФ Віктором Медведчуком, в зв'язку з тим, що проти неї рік тому була розгорнута масштабна інформаційна спецоперація, передає Корупція.Інфо

Як заявила в ефірі телеканалу ZIK сестра політика, Віра Савченко, все провладні або "кишенькові" ЗМІ почали "перекручувати факти" і з Надії зробили "агента Кремля".

"Проти Надії була розгорнута масштабна довгострокова інформаційна спецоперація. Вона почалася рік тому, коли все провладні ЗМІ або якісь кишенькові перекручували факти. І завершилася вона логічно – з Надії зробили для внутрішнього ринку України "агента Кремля", а для зовнішнього – затаврували тавром терористки" , – сказала Віра.

За її словами, найкраще агента Кремля зробити, "зв'язавши людину з прізвищем Медведчука".

"Ще в 2015 році, коли займалися звільненням Надії, я не раз говорила з Медведчуком виключно щодо звільнення сестри. Так само роблять багато родичів полонених політв'язнів", – зазначила вона.

За її словами, тепер до цього прив'язують ім'я Савченко, щоб, нібито, "з'їсти її рейтинг".

Популярне: «Власний салон, неймовірні ціни і скандальне пророкування про Порошенка»: Що відомо про двічі переможницю «Битви екстрасенсів» Олену Курилову

"Вони хочуть, щоб клеймо" агент Кремля "добре в'їлося для внутрішнього політичного ринку України", – констатувала сестра нардепа.