1376592354

Співробітники УБНОН ГУ МВС України у Луганській області викрили та затримали раніше судимого 28-літнього чоловіка, який займався виготовленням та розповсюджуванням наркотичного засобу – дезоморфін, передає Корупція.Інфо.

У ході реалізації оперативної інформації співробітники міліції виявили лабораторію по виготовленню наркотичного засобу – дезоморфіну квартирі (м. Лисичанськ), де проживає раніше судимий 28-літній місцевий мешканець. Чоловік за допомогою відповідного обладнання та інгредієнтів у своїй квартирі виготовляв наркотик, який вживав сам та розповсюджував наркозалежним особам.

Під час проведення огляду квартири у підозрюваного вилучено обладнання та інгредієнти для виготовлення дезоморфіну та сухий деморфін.

Вилучені речовини та обладнання направлені на дослідження. Даний факт внесений до Єдиного реєстру досудових розслідувань і кваліфікований за ст. 313 КК України «Викрадення, привласнення, вимагання обладнання, призначеного для виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, чи заволодіння ним шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем та інші незаконні дії з таким обладнанням».

Вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу відносно затриманого.

Проводиться досудове слідство.