У Дніпропетровську правоохоронці затримали військового біля одного із супермаркетів, який намагався розпродати боєприпаси із зони АТО.

Як з'ясувалося, 30-річний мешканець Кривого Рогу, повертаючись зі сходу, нелегально привіз із собою 2,5 тисячі патронів та 18 ручних гранат.

Покупців чоловік шукав через знайомих. Однак, при першій спробі продати боєприпаси і заробити продавця затримали правоохоронці.

"Просто на вулиці, в людному місці. Біля великого супермаркету. Задіяли максимум співробітників, щоби не постраждали мирні люди. Не чинив спротиву і не очікував, що правоохоронці спрацюють",- зазначив керівник карного розшуку міліції Дніпропетровська Олег Літун.

Раніше чоловік займався підприємницькою діяльністю із виготовлення меблів. Пішовши до війська, він залишив вдома дружину та двоє дітей. Відтак, чоловік зізнався, що хотів заробити та розкаявся у скоєному.

"Я хочу звернутися до таких, як я. Хлопці, котрі приїжджають із Донецька, залиште це краще там або здайте в частину. Воно не варте того, щоби приїхати звідти героєм, а тут бути бандитом",- наголосив затриманий.

За продаж боєприпасів військовослужбовець може потрапити за грати на 7 років.

 

новини про Львів