Два автобуси з озброєними людьми прямували з Києва в напрямку Одеси. Їх затримали правоохоронці. 
Це зробили на посту при в'їзді в Одесу бійці батальйону поліції особливого призначення і підрозділи тактико-оперативного реагування патрульної поліції, повідомили в прес-службі ГУНП в Одеській області.

Поліція Одеси отримала оперативну інформацію про те, що до міста з Києва їдуть два автобуси з озброєними людьми. Про це повідомили в прес-службі обласного управління Нацполіції.

"До поліції надійшло повідомлення про те, що з Києва в напрямку Одеси виїхали два автобуси з озброєними людьми. Для перевірки цієї інформації на в'їзд до Одеси прибули бійці батальйону поліції особливого призначення і підрозділи тактико-оперативного реагування", – йдеться в повідомленні.

Водночас про те, чи підтвердилася інформація, чи був затриманий хто-небудь і чи вдалося правоохоронцям виявити зброю, не повідомляється.

"Правоохоронці вживають заходів щодо встановлення осіб пасажирів, проведуть поверхневий огляд автобуса з метою виявлення заборонених предметів і приймуть інші превентивні заходи, спрямовані на недопущення дестабілізації оперативної обстановки в регіоні", – повідомили в поліції.

Наразі з'ясовуються їхні особи, наміри та замовник.