27 червня з 19.00 до 21.00 у приміщенні великої сесійної зали Львівської міської ради відбудеться благодійний аукціон підтримки учасників АТО.

Про це Galnet повідомили у прес-службі ЛМР, передає Корупція.Інфо

На ньому будуть виставлені футбольні лоти, а саме: футболка ФК «Дніпро» з автографами усіх футболістів цієї команди, футболка ФК «Карпати» з автографами футболістів-ветеранів різних поколінь цієї команди, офіційний м’яч Ліги Європи сезону 2014/2015 з автографом футболіста, прізвище якого тримають в таємниці, м’яч з підписом Мирона Маркевича та багато інших лотів, які привезуть з собою учасники Єврофану з різних країн Європи та України.

Усі зібрані кошти після закінчення аукціону будуть одразу передані воїнам АТО, які на той час будуть лікуватися та проходити реабілітацію у Львівському військовому шпиталі на вулиці Чехова.

Також 28 червня під час фінального матчу європейські фани передадуть гуманітарну допомогу (одяг, іграшки, книги, солодощі тощо) дітям соціально незахищених категорій нашого міста.

«Це одна з наймасштабніших спортивних подій міста Львова, що об`єднує величезну кількість людей України та Європи. І найбільш важливою складовою заходу є благодійні ініціативи організаторів. Це і підтримка дітей з шкіл-інтернатів, і допомога учасникам АТО. Хочеться бачити побільше таких заходів. Вони приносять не лише задоволення від гри, а й користь», – розповідає Володимир Шнайдер, начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР.

Нагадаємо, що з 25 до 28 червня у нашому місті проводитиметься дев`ятий традиційний міжнародний фестиваль-турнір серед європейських футбольних фанів «Єврофан». У футбольному турнірі «Єврофан-2015» цього року візьмуть участь 24-ри команди з 17-ти країн Європи, загальна кількість учасників турніру становитиме 400 осіб.