Львів вважається дуже гарним і культурним містом. Але і у нього є свої негативні сторони.

Львів — ідеальне туристичне місто. Охайні вулички, відремонтовані будинки, численні розважальні заклади. Але за красивим фасадом Площі Ринок ховаються безлад та руйнування.

Біда всіх міст і сіл – ігнорування ремонту будівель у самому місті. До нас прийшло повідомлення від одного львів’янина який розповів, про проблему, на яку закриває очі влада.“Доброго дня! Прошу Вашої допомоги !!! Мешкаю у центрі Львова. У дворі будинку знаходиться ЖЕК, його майстерні і техніка, в результаті брама розбита, асфальт у вибоїнах і безконечний потік людей.Зараз постало питання заключення договору на обслуговування з ЖЕКом, оскільки ОСББ створити ми не можемо, бо з більшості квартир власники виїхали за кордон.Начальник ЖЕКу відмовляється підписати наш договір, натомість пропонує свій, в якому їхня відповідальність за надані послуги мінімальна , або нульова.Що роботи в даній ситуації???Допоможіть!!!” – йдеться у повідомленні.

Якщо, ви помітили якісь типові проблеми у Львові, які потребують термінового вирішення від мера Садового, надсилайте нам світлини та відео в нашому проекті #CадовийвідремонтуйЛьвів на нашу пошту – [email protected]

І всі ваші свілини та відео будуть опубліковані на нашому сайті “Корупція Інфо” та ютуб-каналі.