Апеляційний суд Львівської області залишив без змін вирок Яворівського райсуду – два роки позбавлення волі – стосовно львів’янина, визнаного винним у дезертирстві (ч.1 ст.408 ККУ), передає ІА Корупція Інфо з посиланням на zaxid.net.

У суді було доведено, що солдат з метою назавжди ухилитись від військової служби не повернувся для проходження військової служби у військову частину, а перебував у місці свого фактичного проживання у Львові, йдеться в повідомленні прес-служби військової прокуратури Західного регіону України.

Так, 20 травня 2014 року у зв’язку з проведенням в Україні заходів часткової мобілізації цього чоловіка призвав Галицько-Франківський ОРВК м. Львова для проходження військової служби в Збройних силах України за мобілізацією, того ж дня він вибув для проходження військової служби у військову частину (польова пошта), що знаходиться на Львівщині, однак там так і не з’явився.

Такими діями мобілізований до Збройних сил України у зв’язку з проведенням в Україні заходів часткової мобілізації солдат вчинив дезертирство – одне з найбільш важких та небезпечних злочинних посягань на встановлений порядок проходження військової служби, який зобов’язує кожного військовослужбовця нести військову службу впродовж встановленого законодавством строку, завжди бути готовим до збройного захисту України, виконувати свої військові обов’язки мужньо та стійко, наголошено в повідомленні.

Тож солдатові призначено покарання – два роки позбавлення волі з відбуванням покарання у кримінально-виконавчій установі закритого типу.