image

Уночі з п'ятницю на суботу невідомі розстріляли одного з охоронців залізничного тунелю, що на межі Закарпаття і Львівщини, передає Корупція.Інфо

Про це на своїй сторінці у соціальній меержі Фейсбук повідомив заступник міністра інфраструктури України Володимир Омелян.

"2:30 ночі з п'ятниці на суботу залізничний тунель крізь Карпати в напрямку Мукачева. На озброєного нашого вартового, що охороняє стратегічний об'єкт, нападають невідомі в камуфляжі і балаклавах. Розстрілюють його впритул, 5 куль з бойового пістолета. Стікаючи кров'ю, з погонею за спиною, він добирається до сторожового посту і під кулями крізь стіни викликає допомогу караулу, що знаходиться за 500 м. Четверо караульних вмить біжать на підмогу, нападники зникають у темряві," – написав замміністра.

З його слів, "невідомо, хто це був, навряд чи ПС, точно не міліція.

Невідомі їх мотиви: заволодіти зброєю чи закласти вибухівку. Але, точно, що з цим пора завершувати. 
Держава потребує контролю, відповідальності, прозорості і передбачуваності. 

Бо так скоро браві хлопці з Троєщини зайдуть в гості в Кончу-Заспу, де якраз обговорюватиметься хід виконання стратегії розвитку реформ. Життя вартового зараз поза загрозою, переніс операцію, прийшов до тями. Врятувало його диво. Перша куля з п'яти попала в голову", – пише В.Омелян.