Вчора, 7 лютого, бійці  добровольчих батальйонів, ЗСУ та Національної Гвардії України з кількох областей (Волинська, Івано-Франківська, Закарпатська, Львівська, Тернопільська та рад інших областей) і волонтерські громадські організації вийшли на спільну акцію протесту проти політичних репресій. 

За словами організаторів акції, влада незаконно утримує  за гратами і переслідує величну кількість учасників АТО та волонтерів, приписуючи їм сфальсифіковані справи. Побратими ув’язнених більше не можуть спостерігати, як замість державних нагород  у патріотів  забирають волю. Саме для цього була утворена  всеукраїнська ініціатива «Побратими об’єднані», яка має на меті об’єднати всіх героїв України, які захищали нашу країну в зоні АТО,  та волонтерів, які впродовж  війни всіма силами їм допомагають, в цей раз для захисту політв’язнів. 

Ось які вимоги до влади були оголошені на акції:

1. Звільнення незаконно-затриманих учасників АТО, бійців добровольчих підрозділів, волонтерів, громадських активістів, які перебувають під слідством, на думку бійців АТО, за сфальсифікованими справами. 

2.Притягнення до відповідальності  винних у вбивстві Небесної Сотні. 

3.Притягнення до відповідальності посадових осіб, які винні у Ілловайському, Дебальцівському котлах та всіх провальних операціях , які були за час АТО. 

4.Створення у всіх областях України підрозділів територіального захисту бійців АТО та волонтерів від  свавілля теперішньої влади. 

Учасники АТО та волонтери вимагають виконати їх до 20 лютого
   Звернення з вимогами будуть передані  ініціативною групою Президенту України, а  20 лютого відбудеться всеукраїнський зібрання учасників АТО та волонтерів в Києві, а о 10.00, біля Жовтневого палацу, буде проведене віче.  
    Бійці та волонтери закликають  долучитися до наступної акції всіх свідомих  громадян, яким не байдужа доля тих, завдяки кому вони досі можуть спокійно жити у своїй вільній країні. 

1 2 3 4