Спікер Верховної Ради Олександр Турчинов підписав закон про особливий статус окремих районів Донецької та Луганської областей.

Олександр Турчинов підписав і передав на підпис Президенту закон "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей" (реєстраційний номер 5081).

Як відомо, навколо змісту тексту даного законопроекту точились дискусії, оскільки при ухваленні його йшлося про те, що саме ВР визначає, на яких територіях запроваджуватиметься особливий порядок.

Окремі райони Донбасу хочуть провести вибори 2 листопада Пізніше на сайті парламенту з'явився текст законопроекту, в якому йшлося про те, що ці території визначає керівник Антитерористичного центру. У в тексті закону, розміщеному на сайті парламенту, сказано: “Згідно з цим законом, тимчасово, на 3 роки з дня набрання цим законом чинності, запроваджується особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, до яких належать райони, міста, селища, села, що визначається рішенням Верховної Ради України.

 

Джерело: УНІАН