зброя

Завтра, 1 квітня, в Україні стартує місячник добровільної здачі зброї. Про це УНН повідомили у прес-службі МВС.Новину передає Корупція.інфо

"Добровільно здати зброю, боєприпаси, вибухові матеріали та спеціальні засоби до органів внутрішніх справ України можна з 1 по 30 квітня 2015 року", – сказано у повідомлення.

Як підкреслили в МВС, громадяни, які добровільно звернуться до міліції з метою здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Крім того, громадяни, які у вказаний термін добровільно здадуть до органів внутрішніх справ мисливську вогнепальну, холодну, газову зброю, у подальшому матимуть можливість оформити відповідні документи, зареєструвати цю зброю в особисту власність і використовувати її на законних підставах.

Пристрої вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями несмертельної дії, будуть реєструватися у випадках і в порядку, передбаченому законодавством України.

"Для отримання детальних роз’яснень можна звернутися до працівника дозвільної системи або до дільничного інспектора міліції", – зазначили у прес-службі.

Нагадаємо, раніше керівник столичної міліції Олександр Терещук розповідав, що у Києві дуже багато зброї. Незаконний обіг зброї, за його словами, збільшився за останній час навіть не в 20 і не в 30, а може, і в сотню разів.