Голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зазначив у своїй декларації за 2016 рік користування 175-метровою квартирою у Львові та автомобілем Honda Accord, які належать його 74-річній тещі Ганні Тимченко, передає Корупція.Інфо.

Власницею квартири родичка голови Львівської ОДА стала в 2010 році за договором купівлі-продажу. Також Тимченко придбала машиномісце на подвір'ї цього ж будинку, де, ймовірно, і стоїть автомобіль, проте в деклараціях згадки про нього відсутні.

Популярне: “Остаточно відмовилися від планів”: стало відомо про стан постраждалої вагітної жінки в харківській ДТП, лікарі зробили неможливе

При цьому раніше дружина чиновника в інтерв'ю випадково обмовилася, що квартиру придбали саме вони, а її батьки насправді проживають у Києві.

Крім цього, в 2013-2015 роках Ганна та Генадій Тимченки скупили дві квартири на 50 і 73 кв. м, а також три нежитловв приміщення загальною площею 500 кв. м у новобудові в центрі Івано-Франківська.Генадій Тимченко вже 9 років зареєстрований як фізична особа-підприємець і займається здачею в оренду нерухомого майна, тому гроші на придбання квартир і приміщень теоретично можуть бути пояснені бізнесом. Однак журналісти припускають, що насправді бізнесом від його імені може займатися сам Синютка або його дружина, фінансист за освітою.

Також у 2014 році Наталя Синютка стала власницею ТОВ "Івано-Франківськ АвтоЗАЗ-ДЕУ", яке займається торгівлею автомобілями та наданням в оренду нерухомості.

74-річна мати губернатора в 2005 році стала власницею квартири площею 101 кв. м у Києві. Однак у тому ж інтерв'ю Наталя Синютка обмовилася, що її свекри-вчителі живуть у селі на Тернопільщині, а в квартирі, найімовірніше, свого часу жив саме Олег Синютка, коли обіймав посаду заступника мера Івано-Франківська.