В останній день літа небайдужі москвичі вийшли на вулиці свого міста, аби побороти бажання влади та людей йти на війну з Україною. Так на Тверській зібралися письменники, музиканти, журналісти та громадські активісти, які виступили проти агресивної політики Росії на території України.

Громадська організація "Комітет протестних дій" виступили ініціаторами цієї акції. У ній взяли участь не лише небайдужі москвичі, але й відомі люди Росії. Відомий російський письменник та журналіст Віктор Шендерович провів одноосібний пікет, де висловив своє ставлення до військового вторгнення Росії до України. Він тримав плакат з написом "Війна з Україною – ганьба і злочин", а його однодумець, музикант Вася Обломов стояв із плакатом "Make love not Novorossia".

пікет6

Після оприлюднення журналістом власної світлини, протест підтримали і інші його колеги. На своїх сторінках у соціальних мережах, зокрема, в «Instagram» знімками поділився художник Радік Вільданов. Крім того, учасники виступали проти окупації і війни з "братньою країною".пікет7

На протест закликали виходити через іншу соціальну мережу «Twitter». У повідомленні московські журналісти та активісти, зазначили, що пікети відбуватимуся вздовж усієї вулиці Тверської.

пікет5

Пікетувальники протягом усього мітингу змінювали одне одного, аби не потрапити до рук правоохоронців. В руках у них були плакати з написами "Окупація України – зрада Росії", "Люди, що з вами? Це не ваша війна! А вмирати будуть ваші діти", "Make love, no Novorossia".

пікет1

В мережі з захопленням відреагували на подібну акцію, та впродовж усього вечора обговорювали подію, та дякували відважним росіянам. Не обійшлося і без розчарування. Його принесли московські поліцейські, які дізнавшись про пікет затримали 5 активістів, зараз молодики очікують вироку.‡агрузка...