На публікації “Страни” про таємну вакцинацію від коронавірусу в Києві за астрономічними цінами відреагувало Державне бюро розслідувань. Відомство розпочало розслідування нелегальної вакцинації препаратом BioNTech / Pfizer.

Про це повідомили в ДБР.

Зараз слідчі збирають інформацію з даного питання, опитують свідків.

Як ми писали, в той час як вакцина від коронавірусу залишається недоступною для простих смертних, а офіційно кампанію вакцинації в Україні не розпочато, топ-політики, чиновники та бізнесмени вже зробили щеплення самі і звозили на щеплення родичів. Причому вакцинація їм обходиться в 50 разів дорожче вартості препаратів від коронавірусу на Заході і досягає 3000 євро.

Матеріал журналістів викликав великий резонанс, на нього змушені були звернути увагу представники влади. Так, глава МОЗ Максим Степанов зізнався, що ще до галасу в пресі і соцмережах знав про підпільну вакцинацію.

Ситуацію прокоментували і в Офісі президента. Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що “історія виглядає як прояв чиєїсь аферистичної активності”.

Також на чутки про нібито «таємну вакцинацію» відреагував президент України Володимир Зеленський.

У своєму Telegram-каналі він заявив, що доручив СБУ та іншим правоохоронним органам негайно перевірити «інформацію про нібито ввезення в Україну контрабандою вакцини від коронавірусу».

Тим часом в Ізраїлі, звідки, за даними “Страни”, могла бути завезена вакцина, поспішили відхреститися від цієї історії, назвавши такий розклад неможливим.