З потерпілою зараз спілкуються психологи 

В Івано-Франківську рідний батько близько року ґвалтував неповнолітню доньку. Про це повідомила прес-служба поліції регіону на своєму офіційному сайті, передає Корупція.Інфо.


Брифінг із журналістами краю провів начальник ГУНП в області полковник поліції Віктор Шкутов, наголосивши на делікатності теми сексуальних злочинів щодо неповнолітніх, тим більше у сім’ї.

Він повідомив, що до поліції звернулася мати неповнолітньої, мешканка обласного центру два тижні тому, з приводу того, що її чоловік,біологічний батько їхньої чотирнадцятирічної дочки, вступає в статевізносини з нею. Відповідно правоохоронцями було зареєстрованокримінальне провадження за ч.2 ст.156 (Розбещення неповнолітньої) Кримінального кодексу України. 

Популярне: “Сильніший, ніж зброя”: Відкрито таємницю, хто такий насправді таємничий чоловік Уляни Супрун

Зі слів потерпілої, ці стосунки тривають близько року. 

"В ході розпочатого кримінального провадження нами було проведено відповідні негласні слідчі дії і цей факт нами був установлений та задокументований. Про сім'ю хочу сказати, що це благополучна сім’я, у шлюбі проживають 15 років, батьки працюючі з відповідним достатком на будь яких профілактичних обліках у правоохоронних органах не перебувалидо будь якої відповідальності не притягувалися. Ззовні це була звичайнанормальна сім’я, у якій двоє дітей – малолітній хлопець і неповнолітня дівчина.  Тілесних ушкоджень батько дитині не завдавав, але просто морально і психологічно тиснув на неї, це запідозрила мама, враховуючиповедінку дівчини і звернулася до нас, а ми належним чином задокументували цей злочин", – повідомив начальник поліції. 


З потерпілою зараз спілкуються психологи. 

У кримінальному провадженні призначено ряд експертиз. Вина підозрюваного підтверджується протоколом огляду місця події, показами потерпілої та показами свідка. 

Підозрюваний затриманий в порядку ст. 208 КПК України та перебуває у слідчому ізоляторі. Йому уже повідомили про підозру та вирішуєься питанняпро обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.