Дівчина-підліток, яку родичі 18-річного хлопця звинувачують у доведенні до самогубства через заяву про зґвалтування, мешкає в одному із сіл Буринського району Сумщини.

Працівниця сільради заявила, що 14-річна Анна О. раніше не була помічена у подібних інцидентах.

“Я не чула, щоб по селу ходили розмови, ніби Аня гуляща дівчина. У неї нормальні батьки, не алкаші. Для нашого села родина вважається забезпеченою, у них хороші мобільні телефони, автомобіль. Заробляють вони на присадибному господарстві”, – розповіла наша співрозмовниця.

За її словами, Аня – з багатодітної сім’ї. Її старша сестра навчається в інституті, молодша цього року іде у перший клас. Також є 1,5-річний брат.

Додамо, що мати дівчини родом із с. Глинне Рівненському області – того самого, де трапилася трагедія. Нагадаємо, що 3 серпня в цьому селі повісився 18-річний Олександр Олійник. Рідні Анни О. звинуватили його у зґвалтуванні своєї дочки і написали заяву в поліцію.

Хлопець не заперечував, що у нього був секс із дівчиною, але нібито це було за обопільної згоди, причому дівчина запевнила, що їй 17 років. Родичі Олександра вважають, що його оббрехали, тим самим довели до самогубства.