Представник фракції “Європейська солідарність” у Верховній Раді Ахтем Чийгоз вважає, що напад на колишнього в’язня Кремля Володимира Балуха має політичний підтекст.

Про це народний депутат заявив в ефірі Апостроф Live.

Ахтем Чийгоз висловив здивування з приводу висловлювань в Офісі президента України про відсутність політичного мотиву в нападі на Володимира Балуха, який після побиття в тяжкому стані перебуває в лікарні.

За його словами, такі твердження означають, що в президентській канцелярії не помічають, як “наших АТОшніков, волонтерів б’ють, вбивають, потім переслідують судами”.

“Балух – дуже порядна і чесна людина, там іншою версією немає. Він ніколи не дозволив би ображати Україну або українців. Це з політикою пов’язано, я це точно знаю”, – зауважив Чийгоз.

Нардеп навів приклад поведінки Балуха у в’язниці, коли його примушували ставати на коліна, а він відмовлявся.

“Його били купою, щоб зламати. Не треба щось придумувати … Він порядна, патріот до кінчиків волосся. Тут версія тільки одна: його побили тільки за те, що він завжди і всюди відстоює все, що пов’язано з Україною і українцями”, – стверджував співрозмовник Апостроф Live.

Нардеп стверджує, що в країні утворилася ситуація, коли противники патріотично налаштованих громадян відчули вседозволеність.

“Це дає можливість цього гидоти мстити всім патріотам України. Вони мстять нам за нашу боротьбу, ненавидять нас”, – зауважив він.

Нагадаємо, 49-річний колишній в’язень Кремля Володимир Балух перебуває в лікарні після нападу, який вчинили на нього в ніч на 8 вересня