Заступником голови ЛОДА може стати журналіст.

Гуманітарним заступником голови ЛОДА стане журналіст Віктор Гальчинський. Відповідну пропозицію він отримав від голови ЛОДА Маркіяна Мальського. Про це повідомляє ZAXID.NET.

Заступником голови Львівської ОДА стане 46-річний львівський журналіст Віктор Гальчинський. Він куруватиме гуманітарний напрямок роботи обласної держадміністрації.

У коментарі ZAXID.NET Віктор Гальчинський повідомив, що обійняти цю посаду йому запропонував особисто голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

“У першу чергу, куруватиму гуманітарний блок. Подробиці будуть трошки пізніше, після завершення усіх формальностей та співбесід”, – зазначив Гальчинський.Він також зауважив, що для нього ця посада є “наступним кар’єрним кроком”.

На сьогодні Віктор Гальчинський працює керівником прес-служби АТ “Кредобанк”. Раніше працював менеджером зв’язків з громадськістю Львівської філії ПрАТ “Київстар”, представником прес-центру “Нафтогаз України” у Львівській області, завідувачем відділу економіки “Львівської газети”, керівником інформаційної служби “Радіо Люкс”, продюсером програм радіо “Львівська хвиля”, кореспондентом газети “Високий замок”.

Також на посади заступників голови ЛОДА претендують 27-річний юрист з Києва Юрій Добош та 28-річний львівський підприємець Юрій Холод.