У Чернівцях поліція евакуювала з будівлі облдержадміністрації всіх людей і почала перевірку повідомлення про мінування.

Про це повідомив відділ комунікації ГУ Національної поліції в Чернівецькій області. Повідомлення про вибухівку надійшло від анонімного заявника.

Співробітники Ситуаційного відділу обласного управління НПУ направили на місце події слідчо-оперативні групи, вибухотехнічну службу поліції області та аварійні служби Чернівців.

Як повідомив Укрінформ, саме в цей час в сесійній залі, яка знаходиться в тому ж приміщенні, проходило перше засідання сесії обласної ради.

Депутати повинні були обрати голову ради і заступників. Однак до процесу голосування перейти не встигли через необхідність евакуації.

Вранці 17 грудня правоохоронцям надійшло аналогічне повідомлення про мінування будівлі міської ради. Експерти не виявили тоді вибухівки.

На посаду голови облради висунули дві кандидатури – від партії “Слуга народу” підприємця Володимира Жаровского, від Аграрної партії України – заступника голови Чернівецької ОДА Олексія Бойка.

Нагадаємо, в середу, 16 грудня, до поліції Києва надійшло анонімне повідомлення про замінування Національної служби здоров’я України. На місце інциденту виїхали поліцейські, слідчо-оперативна група, кінологи, вибухотехніки і рятувальники.