Володимир Гройсман розповів про джерела своєї фінансової незалежності.

Прем’єр Володимир Гройсман щороку отримує доходи від оренди своєї нерухомості, яку він придбав, займаючись свого часу підприємницькою діяльністю, повідомляє Корупція. Інфо 

За підсумками 2016 року, він задекларує більше 4 млн. грн. такого доходу.

Про це Володимир Гройсман розповів у відвертому інтерв'ю.

Глава Уряду зауважив, що на відміну від багатьох інших посадовців і політиків, він прийшов у владу, уже будучи фінансво незалежним. З середини 90-их упродовж 10 років він займався підприємницькою діяльністю, у результаті чого придбав тисячі квадратних метрів комерційної нерухомості.

«Тоді, коли, можливо, хтось заробляв кошти і просто їх не використовував, я розвивав бізнес. У мене є багато нерухомості, яку я придбав наприкінці 90-х років – на початку 2000-х років, які коштували тоді невеликі кошти. Але я перетворив ту нерухомість в комерційну нерухомість. 

Фактично, коли я прийшов працювати в міську раду, я мав позбутися свого бізнесу, бо це є не сумісно, але це я зробив чесно: я передав в управління і оренду тисячі квадратних метрів комерційної нерухомості. Звідти я живу", – зазначив Володимир Гройсман.

При цьому Володимир Гройсман підкреслив, що відкрито декларує свої статки уподовж багатьох років і його декларації з 2006 року можна знайти у публічному доступі.

Він також наголосив, що чесно сплачує податки з кожної заробленої гривні і це достатньо значні суми.

"15-20 років тому я не обрав шлях якимось чином ховатися, навпаки, маєш бути публічним. І як показав досвід, моя стратегія була абсолютно вірною", – підкреслив на завершення Володимир Гройсман.