Молодик, який приїхав із Сум до рідні в Лисянському районі, вирішив підзаробити, вдаючи із себе домовласника. Вишукував у селах хати, де справжні господарі були тимчасово відсутні. Це дачники, літні люди, яких на зиму забрали діти. Далі проникав в середину, фотографував особливо цінні речі і викладав їх на продаж в Інтернет. Коли ж приїжджали покупці, люб’язно запрошував їх до однієї з осель, сходилися у ціні і вантажили добро, передає Корупція Інфо

Злочинна схема працювала бездоганно, аж поки на проявили пильність сусіди, коли чоловік знімав з петель двері чергового будинку. Записали номер його автомобіля, повідомили в поліцію. Після цього сполоханий грабіжник спішно ретирувався з району і півроку переховувався в матері на Сумщині. Однак лисянські правоохоронці його знайшли і там.

Останнім часом у районі почастішали крадіжки. Серед крадіїв є підлітки, які спокушаються лише на морозиво і кока-колу, і зухвалі злодії з досвідом. Доходить до курйозів. В одному з сіл обчистили магазин, та видно не все забрали, бо наступного дня повернулися і вкрали ще й кавоварку.