У Харківській області зупинили проект будівництва на кордоні із Росією під назвою "Стіна" ("Європейський вал"). Реалізація ініціативи опинилася під загрозою, адже коштів зараз ніхто не виділяє. Відповідні дані оприлюднила керівник місцевої обласної державної адміністрації Юлія Світлична. – повідомляє Корупція.Інфо

За її словами, на даний час основні роботи більше не проводяться – замість них працівники організували тільки базову технічну підтримку споруди. Попри те, що іноземні партнери виділили кошти на закупівлю необхідного оснащення, об'єкт найближчим часом залишиться недобудованим.Голова ОДА наголосила, що на території Харківщини з метою посилення оборони та безпеки за останній час створили близько 30 опорних пунктів.

Вперше про ідею створення "Європейського валу" у 2014 році заговорив колишній прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк – тоді проект отримав свою першу назву: "Стіна".

Планувалося, що укріплювати кордон на першому етапі будуть у Сумські, Чернігівській та Харківській областях. З цією метою із бюджету виділили 4 мільярди гривень.

Наступний етап передбачав будівництво у Донецькій та Луганській областях. Тоді на реалізацію проекту виділили ще 200 мільйонів гривень