Лікар-нарколог, яка оглядала водійку Lexus Олену Зайцеву після смертельної ДТП, яка сталася 18 жовтня минулого року увечері, зникла з поля зору правоохоронців. Два місяці тому вона написала заяву на звільнення у наркодиспансері і повністю припинила виходити на зв’язок.

Відомо, що нарколог Олена Федірко має харківську прописку разом із сином, однак за цією адресою із журналістами спілкуватися відмовилися. Натомість сусіди запевняють, що лікаря не бачили уже близько 2 місяців. До неї неодноразово приходили судові пристави, щоб вручити повістку, але марно. За іншими адресами та в родичів знайти Федірко так і не вдалося, як і зателефонувати їй – зв’язок з абонентом відсутній.

Популярне: На кожну дитину по 800 гривень: хто з батьків має право на соціальну пільгу від держави

У наркодиспансері тим часом розповіли, що жінка раптово звільнилась два місяці тому «за особистою заявою, за обопільною згодою». Колеги кажуть, що це рішення стало для них несподіванкою. Після цього Федірко більше не бачили.

Суд має до Олени Федірко багато запитань. Зокрема, вона була єдиною лікаркою, яка оглядала Зайцеву після аварії та складала акт, в якому зазначила наявність опіатів. У водійки Lexus також забирали аналізи, яких для повторної експертизи чомусь не вистачило. Тепер захист Зайцевої може спробувати оскаржити ці результати, переконана адвокатка потерпілих Лариса Матвєєва.

У суді ситуацію з наркологом прокоментували так: повістки лікарка так і не отримала, адже за місцем проживання її не застали. Уже є рішення про примусовий привід жінки до суду, але якщо її не знайдуть та не зможуть вручити повістку, жодної відповідальності за неявку їй не загрожує.

Нагадаємо, трагедія сталася ввечері 18 жовтня в середмісті Харкова. В автомобіль Lexus, за кермом якого була 20-річна Олена Зайцева, на швидкості врізався автомобіль Volkswagen Touareg, після чого Lexus вилетів просто в натовп людей. Внаслідок аварії шестеро людей загинули, п’ятеро з них – на місці, шоста – згодом померла у лікарні, ще шестеро – тяжко травмовані. Патрульні, що були на місці ДТП, зазначили, що Зайцева в момент ДТП не мала при собі документів і їхала на червоне світло.