21 листопада після тривалих переговорів представники партій, які пройшли у Верховну Раду за підсумками останніх виборів, підписали коаліційну угоду.

10 обіцянок нової коаліції

1. Реформа системи національної безпеки та оборони

Підвищення обороноздатності держави, реформа Збройних сил відповідно до сучасних вимог та досвіду, набутого під час АТО, а також розвиток оборонно-промислового комплексу для максимального задоволення потреб армії та виходу на зовнішні ринки.

2. Конституційна реформа

Реформи, які потребуватимуть внесення змін до Конституції України. Зробити процес внесення змін до Конституції прозорим та якісним.

3. Оновлення влади та антикорупційна реформа

Формування органів влади із професійних доброчесних людей та боротьба з корупцією.

4. Судова реформа

Створення некорумпованої, ефективної і незалежної системи правосуддя, яка буде забезпечувати право на справедливий і безсторонній (неупереджений) суд.

5. Реформа системи органів правопорядку

Проведення комплексна реформа органів правопорядку для ефективного, безкомпромісного захисту прав і свобод осіб.

6. Реформа виборчого законодавства

Забезпечення підзвітності і дієвості парламенту, стабільності партійної системи та можливості для ротації політичних еліт.

7. Децентралізація та реформа публічної адміністрації

Формування системи державної влади та системи органів місцевого самоврядування так, щоб забезпечити ефективну реалізацію прав громадян, надавати на належному рівні публічні послуги, відповідально управляти об’єктами прав державної і комунальної власності, зокрема збільшенням прав та повноважень місцевих громад.

8. Забезпечення прискореного економічного розвитку

Проведення структурних реформ та законодавчого встановлення більш сприятливих порівняно з іншими країнами умов для високотехнологічного, інтелектуально-місткого бізнесу та нових виробництв в Україні запровадженням конкурентних переваг інституційної, регуляторної, фіскальної, інфраструктурної, освітньої політики для створення високопродуктивних робочих місць, підвищення оплати праці, виробництва конкурентоздатної продукції та нарощування експорту.

9. Реформа сільського господарства

Ефективне землекористування, захищений обіг прав оренди земель сільськогосподарського призначення та захист інтересів власників земельних ділянок (паїв). Запровадження ефективної системи підтримки вітчизняних сільськогосподарських виробників, насамперед сімейних фермерських господарств, та забезпечення підвищення добробуту селян.

10. Реформа системи охорони здоров’я

Забезпечення якісної і доступної медицини для громадян.

 

Читай найсвіжіші новини про Львів