На тимчасово окупованих територіях України колаборанти, сподіваються на те, що отримують “індульгенцію” (тобто відпущення покарань їхнім злочинам), тому почали передавати дані про позиції російських військ. За кількістю таких активістів Донбас випереджає.

Про це розповів представник Міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, боєць ЗСУ Михайло Макарук в інтерв’ю “Телеграфу”. За його словами, українські військові, розвідники та агентура також активно працюють у тилах противника.

Макарук наголосив, що зрадники намагаються заслужити прощення від ЗСУ. Особливо це яскраво проявляється на окупованих частинах Донецької та Луганської областей.

“Вони розуміють, що їм кришка, тому інформація надходить такими темпами, які ще рік тому здавалися нереальними. Самі дають нам інформацію – тільки візьміть, а нам потім нехай зарахується. Такого напливу інформації я не пам’ятаю за вісім років війни”, – поділився боєць.

Макарук закликав людей “на тому боці” продовжувати допомагати ЗСУ. 

“А там подивимося, чи ви достатньо напрацювали для прощення”, – додав він.

Раніше стало відомо, що на тимчасово окупованій частині Харківщини колаборанти почали зникати безвісти.

Про це повідомили в Борівській селищній раді.

“Останнім часом з посіпаками окупантів почали відбуватися дивні речі: дехто з них після спілкування з російськими спецслужбами зник у невідомому напрямку. Рідні б’ють на сполох і не знають, де шукати своїх неблагонадійних родичів”, – говорять в селищній раді.