Екскандидат в народні депутати від партії “Слуга народу” Сергій Сівохо може очолити Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб.

Про це принаймні повідомляється в Telegram-каналі “Klymenko Time”, посилаючись на джерела у партії екс-президента Порошенка.

“У Порошенка заявляють, що МінВОТ може очолити комік Сергій Сівохо, який балотувався в Раду від “Слуги народу” на 49 окрузі Донецької області, але програв. Нібито інсайдерську інформацію озвучив заступник голови МінВОТ Георгій Тука. Примітно, що на початку коментаря про майбутнє відомства, скандальний чиновник припускав, що його взагалі ліквідують.” – йдеться в повідомленні.

Автор каналу припускає, що у зв’язку з цим інформація Георгія може бути звичайним “вкиданням”.

“А Туці б краще взагалі мовчати – до нього багато питань з сайту “Миротворець” і не тільки. Нехай оглядається, коли ходить вечорами за кавунами.”

Сергій Сівохо – уродженець Донецька, багаторічний гравець КВК, телеведучий, шоумен і креативний продюсер студії “Квартал 95”. На позачергових парламентських виборах Сівохо балотувався до Верховної Ради по мажоритарному округу № 49 (місто Дружківка, Костянтинівський, Покровський райони Донецької області), але програв.